DPS Włoszczowa
ul. Koniecpolska 20
29-100 Włoszczowa, biuro ul. Ogrodowa 13
NIP 656-12-02-856
Identyfikator 292398393
Dziś jest środa, 29 maja 2024 roku, imieniny obchodzą Maria, Magdalena, Urszula

Obchody 100 - letniej rocznicy urodzin naszej mieszkanki

Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane "sto lat", z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat "dwieście". Tak właśnie było w Domu Pomocy Społecznej we Włoszczowie gdzie Pani Józefa Pietroska obchodziła Jubileusz swoich setnych urodzin.

Ta wyjątkowa uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Dostojnej Jubilatki, której przewodniczył kapelan DPS ks. Tomasz Łyko. Na mszy św. obecni byli również poza Panią Józefą i kapelanem Dyrektor DPS – Maksymilian Stępień, kierownik oddziału I, na którym mieszka Pani Józefa – siostra Elżbieta Depta.

Pani Józefa otrzymała przepiękny bukiet kwiatów od Dyrektora Domu Pomocy Społecznej – Maksymiliana Stępień, Starosty Włoszczowskiego – Dariusza Czechowskiego, jak również od Burmistrza Gminy Włoszczowa – Grzegorza Dziubka. W ręce Pani Józefy popłynęły przepiękne życzenia w listach gratulacyjnych od Wojewody Świętokrzyskiego – Zbigniewa Koniuszy, Prezesa Rady Ministrów – premiera RP Mateusza Morawieckiego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych jak również od Burmistrza Gminy Włoszczowa – Grzegorza Dziubka. W stronę Pani Józefy popłynęła także lawina ciepłych słów i życzeń od współmieszkańców i pracowników DPS.

Pani Józefa jest mieszkanką naszego Domu od 1988 roku a swoją tak dostojną i przepiękną rocznicę urodzin zawdzięcza personelowi i obsłudze pracującej w naszej jednostce, który z zaangażowaniem i oddaniem całego swego serca dba o dobro i zdrowie mieszkańców.

W związku z panująca sytuacja epidemiologiczną obchody tak dostojnej rocznicy odbyły się w bardzo skromnym i kameralnym gronie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

logo bip